Про нас

Компанія «ФАБРИКА СВІТЛА» розпочала свою діяльність у 2008 році. Виробничі потужності підприємства знаходяться у Львові. Замовити або придбати світильники можна в будь-якій точці України. Ми доставляємо продукцію по всій території країни та реалізуємо як гуртовий, так і роздрібний продаж.

Екологічно чисті матеріали, що використовуються для виготовлення світильників відповідають державним стандартам безпеки та мають необхідні сертифікати якості. Ми співпрацюємо з європейськими постачальниками комплектуючих для освітлювальних виробів. В наших виробах використовується італійська латунь, абажури з Німеччини та Польщі, іспанські скляні плафони.

Індивідуальне замовлення – це ще одна особливість нашої компанії. Клієнт може обрати розмір, кольорову гамму (мідь, латунь, бронза, біла патина, матове або глянцеве золото), матеріал оздоблення виробів. Працівники «ФАБРИКИ СВІТЛА» втілять в реальність будь-які побажання замовника. До уваги замовників представлений широкий асортимент керамічних елементів від провідних керамістів України, скляні деталі різних розмірів та форм, декор з натурального кришталю.

Обробка інформації, безпосереднє виготовлення світильників та доставка реалізуються в найкоротші терміни, забезпечуючи високу ефективність співпраці.